Kontakt

//

Jsme tu pro vás...

Otvírací doba

Pondělí-čtvrtek a neděle: 11.00-22.00 hod.

Pátek-Sobota: 11.00-24.00 hod.

Adresa

Na Stráni 1651
539 01 Hlinsko

Rezervace, objednávky

+420 739 504 024, +420 777 789 899

info@skirestaurant.cz

//

Odkazy

Sjezdovka Hlinsko

Náš Skirestaurant se nachází přímo pod Hlineckou sjezdovkou, která jako jediná ve střední Evropě vede nad silnicí. Její délka 500 m a výškové převýšení 90 m ji dávají sportovní nádech ale je i vhodná svým profilem k příjemnému sportovnímu vyžití rodin s dětmi. Sjezdovku tvoří 3 upravené svahy a je vybavena 4-mi vleky z toho jedním dětským který je ZDARMA.

WWW stránky

Penzion Horalka v lyžařském areálu Hlinsko

Ideální místo našeho penzionu vybízí ke strávení rodinné dovolené přímo na sjezdovce. V těsném okolí našeho penzionu najdete lanové centrum, volejbalové hřiště nebo i dětské hřiště s trampolínou.

WWW stránky

Klub motorkářů Pardubicka - Doly Bikers

Mezi naše parnery se kterými velmi úzce spolupracujeme patří i motorkáři z klubu Doly Bikers pro které každý rok pořádáme srazy. Tímto zveme všechny motopříznivce k návštěvě. Více o těchto srazech se dozvíte v naší fotogalerii.

Ubytování v Hlinsku - Chalupa Betlém

Chalupa Betlém vybudovaná pro rekreační a odpočinkové účely se nachází v srdci městské památkové rezervace Betlém nedaleko středu města Hlinska v Čechách. Kapacita objektu je 6–9 osob (2 ložnice pro 3 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, velká světnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby).

WWW stránky

Internetový obchod s bytovým textilem

Najdete zde široký výběr povlečení, prostěradel, přehozů na sedací soupravy a dalšího sortimentu vše pouze od českých výrobců.

WWW stránky

Devítijamkové golfové hřiště Svobodné Hamry

V blízkosti naší restaurace se nachází krásné 9jamkové golfové hřiště.

WWW stránky